« Wróć

Klopsiki rybne po charzykowsku

Klopsiki rybne po charzykowsku

8,90 zł/ szt.

produkt niedostępny

Klopsiki rybne po charzykowsku

Klopsiki rybne po charzykowsku 500 g. Przetwory rybne. Produkt rybny, smażony, o wysokiej zawartości ryby sprzedawany w smacznym sosie o smaku pomidorowym.
Do podania z ryżem, chlebem lub makaronem.

Skład: klopsy smażone (mięso ryb słodkowodnych i morskich) 63%, cebula, woda,olej, bułka tarta, sól, skrobia, przyprawy naturalne, ekstrakty przypraw naturalnych, susze warzywne, wzmacniacz smaku i zapachu: glutaminian monosodowy, sos ekwador (woda,koncentrat pomidorowy, cukier, przecier z dyni, marchew, ananas, jabłko, papryka czerwona i zielona, bambus, ocet, sól), zagęstniki: guma ksantanowa, regulator kwasowości, oleje przyprawowe, substancje konserwujące: benzoesan sodu E211, sorbinian potasu E202.

Pochodzenie ryby

Naszymi partnerami i dostawcami są wyłącznie sprawdzone i wiarygodne gospodarstwa rybackie.

Logo gospodarstwo 450

Informacje

 • Hermetyczne opakowanie

  chroni przed powietrzem oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów

 • Styropianowy pojemnik

  temperatura wewnątrz paczki jest bliska 0ºC przez cały czas jej transportu

 • Dobrostan ryb

  ryby są hodowane w zdrowym ekosystemie stawowym, karmione wyselekcjonowaną paszą wysokiej jakości

 • Stała kontrola weterynaryjna

  należąca do gospodarstwa hodowla i przetwórnia spełnia najbardziej wymagające polskie i unijne normy,

 • Wspólne zakupy taniej!

  Opakowanie, w którym przesyłane są do Ciebie dobre ryby, kosztuje 8,00 zł bez względu na wielkość zamówienia. Zamawiając większą grupą, na przykład ze znajomymi lub rodziną, ponosicie ten koszt tylko raz i możecie się nim podzielić.

Inni klienci kupili także

Warto pamiętać

 • Zakup bez ryzyka

  Wszystkie zamówienia składane na naszej stronie są rejestrowane w systemie komputerowym sklepu i oznaczane odpowiednim numerem zamówienia. Nie ma więc możliwości, by coś zaginęło!

 • Dostawa przez firmę UPS

  Od momentu podjęcia przesyłki przez kuriera, firma troszczy się o Twoje zamówienie. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz śledzić swoje zamówienie w Panelu Klienta, a kurier może się z Tobą kontaktować na podany w zamówieniu numer telefonu.

 • Koszty wysyłki

  Koszt przesyłki uzależniony jest od terminu dostawy: w dni robocze, od wtorku do piątku – 19,90 zł, w sobotę – 29,90 zł.

 • Ryba pod kontrolą

  Hermetyczne opakowanie chroni rybę przed powietrzem oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów, a styropianowy pojemnik i woreczki z lodem zapewniają jej temperaturę bliską 0ºC przez minimum 30 godzin!

 • Wspólne zakupy taniej!

  Opakowanie, w którym wysyłamy dobre ryby, kosztuje 8,00 zł bez względu na wielkość zamówienia. Kiedy zamawiacie większą grupą, ponosicie ten koszt tylko raz i możecie się nim podzielić

Facebook