Promocje

Prócz oferty jaką polecamy na portalu DOBRE RYBY mamy możliwość dostarczenia Państwu szereg innych ryb jeziornych czy morskich – głównie świeże ryby z morza bałtyckiego . Sandacz, Troć, Węgorz, Sum, Dorsz, Turbot, Gładzica czy Łosoś , to ryby jakie również możemy zaproponować do restauracji, czy firm cateringowych, a nawet do Waszych domów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stałą współpracą i korzystną ceną, prosimy o bezpośredni kontakt z nami przez formularz kontaktowy lub telefon 536 357 568

  Pokaż też produkty chwilowo niedostępne

  Poniższe produkty są chwilowo niedostępne

  Warto pamiętać

  • Zakup bez ryzyka

   Wszystkie zamówienia składane na naszej stronie są rejestrowane w systemie komputerowym sklepu i oznaczane odpowiednim numerem zamówienia. Nie ma więc możliwości, by coś zaginęło!

  • Dostawa przez firmę UPS

   Od momentu podjęcia przesyłki przez kuriera, firma troszczy się o Twoje zamówienie. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz śledzić swoje zamówienie w Panelu Klienta, a kurier może się z Tobą kontaktować na podany w zamówieniu numer telefonu.

  • Koszty wysyłki

   Koszt przesyłki uzależniony jest od terminu dostawy: w dni robocze, od wtorku do piątku – 19,90 zł, w sobotę – 29,90 zł.

  • Ryba pod kontrolą

   Hermetyczne opakowanie chroni rybę przed powietrzem oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów, a styropianowy pojemnik i woreczki z lodem zapewniają jej temperaturę bliską 0ºC przez minimum 30 godzin!

  • Wspólne zakupy taniej!

   Opakowanie, w którym wysyłamy dobre ryby, kosztuje 8,00 zł bez względu na wielkość zamówienia. Kiedy zamawiacie większą grupą, ponosicie ten koszt tylko raz i możecie się nim podzielić

  Facebook