Przepisy

Pstrąg pieczony w folii

Pyszny sposób na rybę w wersji light. Aromatyczne nadzienie z ziół sprawi, że ten przepis trafi do ulubionych. Rybę w folii można również upiec na grillu.

Lista składników

Pstrąg pieczony w folii

Pstrąga umyć, oczyścić, oskrobać. Środek posolić, oprószyć pieprzem, rozłożyć cząstki masła oraz liście świeżych ziół. Plasterki cytryny przekroić na pół i również włożyć do środka. Rozłożyć folię aluminiową, posmarować odrobiną oliwy. Wyłożyć na nią rybę, folię zawinąć w kopertę.

Piec w piekarniku nagrzanym do 180 stopni przez ok. 25 minut. Podawać na ciepło. Przed spożyciem wyciągnąć zawartość ryby.

Warto pamiętać

 • Zakup bez ryzyka

  Wszystkie zamówienia składane na naszej stronie są rejestrowane w systemie komputerowym sklepu i oznaczane odpowiednim numerem zamówienia. Nie ma więc możliwości, by coś zaginęło!

 • Dostawa przez firmę UPS

  Od momentu podjęcia przesyłki przez kuriera, firma troszczy się o Twoje zamówienie. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz śledzić swoje zamówienie w Panelu Klienta, a kurier może się z Tobą kontaktować na podany w zamówieniu numer telefonu.

 • Koszty wysyłki

  Koszt przesyłki uzależniony jest od terminu dostawy: w dni robocze, od wtorku do piątku – 19,90 zł, w sobotę – 29,90 zł.

 • Ryba pod kontrolą

  Hermetyczne opakowanie chroni rybę przed powietrzem oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów, a styropianowy pojemnik i woreczki z lodem zapewniają jej temperaturę bliską 0ºC przez minimum 30 godzin!

 • Wspólne zakupy taniej!

  Opakowanie, w którym wysyłamy dobre ryby, kosztuje 8,00 zł bez względu na wielkość zamówienia. Kiedy zamawiacie większą grupą, ponosicie ten koszt tylko raz i możecie się nim podzielić

Facebook