Dostawy

Nasze Dobre Ryby odławiane są codziennie rano.

Czas składania zamówień i realizacji dostaw:

Możesz też sam określić późniejszy termin realizacji zamówienia wtedy ryby dostarczymy wskazanego przez Ciebie dnia.

Dni dostaw:

WAŻNE - zamówienia złożone w dni robocze poprzedzające dni świąteczne dostarczane są drugiego dnia po dniu świątecznym (np. zamówienie złożone w piątek po godzinie 07:00 zostanie dostarczone we wtorek)

Koszt przesyłki uzależniony jest od terminu dostawy:
Do kosztu dostawy należy doliczyć koszt opakowania, który wynosi 8,00 zł.

Godziny dostaw:

W dni robocze – od wtorku do piątku – dostawa realizowana jest w godzinach od 9.00 do 16.00. W sobotę dostawa realizowana między godziną 9.00 a 14.00.

WAŻNE - ze względu na specyfikę produktu i dbałość o jego świeżość przesyłka musi być odebrana w umówionym terminie. Dlatego niezwykle istotne jest podanie takiego adresu, pod którym nasz kurier będzie mógł skutecznie dostarczyć Ci przesyłkę. Jeżeli wiesz, że nie będzie Cię w domu, możesz uzgodnić dostawę do swojego miejsca pracy (wraz z informacją o nazwie firmy), do sąsiadów czy kogoś z rodziny lub grona przyjaciół. Kurierzy UPS mogą komunikować się z Tobą telefonicznie, jeżeli nie zastaną nikogo pod wskazanym adresem, ale nie jest to działanie rutynowe. Szczegóły w zakładce Pomoc.

W jaki sposób przygotowywana jest wysyłka?

Każdą rybę pakujemy w hermetyczne opakowanie chroniące ją przed powietrzem oraz zapobiegające rozprzestrzenianiu się zapachów. Opakowanie to umieszczane jest w pojemniku ze styropianu wraz z lodem w szczelnych woreczkach. Resztę przestrzeni wypełnia folia z powietrzem, tzw. folia bąbelkowa. Dobra Ryba znajduje się zatem w starannie izolowanym „termosie” dodatkowo zapakowanym w karton. W czasie transportu temperatura wewnątrz paczki jest bliska 0ºC, a nawet w największe upały nie przekracza 4ºC. Taka temperatura utrzymuje się w naszej przesyłce przez minimum 30 godzin od momentu przygotowania jej do wysyłki. Zobacz sam, jak przygotowujemy dla Ciebie zamówienie (wybierz zdjęcie):

Koszt tego specjalistycznego opakowania to 8,00 zł. Ponosi się go jednorazowo. Bez względy na to, czy zamawiasz 0,5 kg ryby, 2,5 kg czy 10 kg, za opakowanie płacisz więc tyle samo. Jeśli Twoja rodzina lub znajomi też planują zakup ryby, namów ich do złożenia zamówienia wspólnie. Zapłacicie tylko raz za opakowanie, a jego kosztem podzielicie się.

Zobacz, jak przygotowujemy dla Ciebie zamówienie (wybierz zdjęcie):
Facebook