Liczy się opakowanie

Przepis kulinarny zainspirował Cię do kupna ryby? To świetnie! Ale czy wiesz, że już w momencie zakupu powinno się pomyśleć o kwestiach związanych z jej transportem i przechowywaniem? Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób powinna zostać zapakowana ryba i jak długo pozostanie świeża? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Ryby nie lubią światła!

Każda ryba powinna być zabezpieczona przed oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Zwykła plastikowa reklamówka czy papier nie chronią jej niestety przed słońcem czy też podwyższoną temperaturą. Bez względu na to, czy kupujesz rybę w sklepie stacjonarnym czy online, powinna być ona zapakowana w sposób, który zapewni jej termoizolację. Tylko wtedy można spokojnie przetransportować produkt do domu.

Dobra ryba to taka, którą możesz zamówić nawet do pracy!

Torba termoizolacyjna pozwala schładzać rybę, a dzięki temu utrzymać ją dłużej świeżą nawet jeśli przez jakiś czas będzie się znajdowała poza lodówką. Są jednak lepsze rozwiązania i metody pakowania! My naszym klientom zamówione Dobre Ryby dostarczamy w specjalistycznych opakowaniach, które są hermetyczne, chronią je przed powietrzem, zapobiegają także rozprzestrzenianiu się zapachów. Każde takie opakowanie umieszczane jest w pojemniku ze styropianu wraz z lodem w szczelnych woreczkach. Resztę przestrzeni wypełnia folia z powietrzem, tzw. folia bąbelkowa. Całość jest na sam koniec pakowana w karton. Ryba ma temperaturę bliską 0o C. Taka temperatura utrzymuje się w przesyłce przez minimum 30 godzin od momentu jej przygotowania. Dzięki temu możesz zamówić ryby do domu czy do pracy i mieć pewność, że będą one transportowane w taki sposób, by zapewnić im świeżość. Nie ma też ryzyka, że zapachy będą wyczuwalne w całym biurze.

Specjalistyczne opakowanie = ułatwienie

Świeże ryby w domu trzymamy w lodówce – w temperaturze 1-2° C. Pewnie jednak znasz to uczucie, kiedy nie masz gdzie przechować dopiero co kupionej ryby albo boisz się, że reszta produktów w lodówce „przejdzie” jej zapachem? Tak wcale nie musi się stać. Odpowiednio zapakowania ryba zamówiona przed Dobreryby.pl dzięki naszemu hermetycznemu i termoizolacyjnemu opakowaniu może przez jakiś czas być przetrzymywana także poza lodówką bez ryzyka, że się zepsuje albo że będzie ją czuć w całym domu.

Razem się opłaca!

Zamawiając ryby w naszym e-sklepie za specjalistyczne opakowanie płacisz tyle samo bez względu na to, ile kilogramów kupisz. Ta profesjonalna przesyła to koszt jedynie 8,00 zł. Można go w dodatku zmniejszyć. Jak? Jeśli planujesz zrobić zakupy w naszym sklepie, zachęć do tego także znajomych i rodzinę. Zamówcie przesyłkę na jeden adres, a cenę opakowania będziecie mogli podzielić między siebie. Wspólne zakupy w sklepie Dobreryby.pl opłacają się bardziej!

Facebook